Valodu kursi

Valodas rada iespējas

VALODU KURSI

Valodu kursi Rīgā un visā Latvijā klātienē vai attālināti. Piedāvājam valodu kursus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām grupās un individuāli. Ja šobrīd nav izsludināta pieteikšanās grupu nodarbībām, piedāvājam privātās nodarbības vai iespēju izveidot mācību grupu tieši Jūsu vajadzībām.

 

Vienas nodarbības ilgums: 90 minūtes.

 

Nodarbības maksa atkarīga no izvēlētās svešvalodas un dalībnieku skaita grupā.

 

Piedāvājam šādu valodu kursus:

  • angļu;
  • krievu;
  • latviešu;
  • vācu;
  • franču;
  • zviedru;
  • spāņu un citu valodu pēc pieprasījuma;

kā arī nodarbības par tēmām:

  • latviešu valodas pareizrakstība;
  • biznesa angļu valoda (Business English).

Sazinieties ar mums un uzsāciet pirmos soļus valodu apguvē jau šodien! skola@tulkot.lv | Facebook: Tulkotlv

Amie export - Tulkot.lv atsauksmes
Ieva Jonsone, AMIE EXPORT
Krievu valodas kursi individuālajā režijā bija vislabākā izvēle, un to spēja nodrošināt “Valodu kursi Tev”. Ļoti pretimnākoša, iejūtīga pasniedzēja un lieliska organizatoriskā puse. Ja cilvēks var iemācīties pusgadā pielietot valodu, sarunāties un saprast tās priekšrocības, tad rezultāts ir pozitīvs. Noteiktu rekomendēju un iesaku “Valodas kursus Tev”!
Valodu kursi tev - Tulkot.lv
Ramona Koroļova
Apmeklējot meistarklašu ciklu “Kā izmantot radošās rakstniecības pamatprincipus digitālajā vidē”, koncentrētā veidā ieguvu praktisku un aktuālu informāciju tam, kā savā ikdienas darbā uzlabot komunikāciju sociālo mediju administrēšanā, kā arī attīstīt radošo domāšanu. Liela vērtība bija praktiskajām nodarbību fokusam, kurā dažādi uzdevumi ļāva uzreiz nostiprināt jauniegūtas zināšanas.
Valodu kursi tev - Tulkot.lv
Tarja Jolma
I had the luck of finding a weekend course for beginners in Latvian language here, meetings once a week. The school was easy to reach by public transport, since it was very close to the National Library, which is also a good landmark and a very well connected location. Our group was very nice, small and motivated, and our teacher made us speak a lot. She was encouraging and inspiring and had a clear plan how to guide us forward systematically using our coursebook and supplementary material. There's a lot to learn in the Latvian grammar just to get started, but I felt that it was presented in digestible amounts at a time with clear explanations and useful practice, and I'm sure more would have been given if we had asked for it. I'm very happy to have found this Latvian course.
Noskaidrojiet savu angļu valodas zināšanu līmeni!

Pieejami visā pasaulē

Veicam darbus arī attālināti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas valodu pakalpojumu un projektu vadībā. Lai īstenotu pasūtījumu, Jums nav jāatrodas Latvijā vai jāierodas klātienē pie mums birojā

Visi valodu pakalpojumi vienuviet

Piedāvājam plašu valodu pakalpojumu klāstu: no tulkojumiem un korektūras līdz maketēšanai un valodu kursiem. Ar prieku izpildām arī liela apjoma valodu pasūtījumus.

Zinoši speciālisti

Sadarbojamies ar pārbaudītiem un zinošiem valodu speciālistiem visā pasaulē. Viņi pārzina ne tikai attiecīgās valodas, bet arī jaunākās valodu mācību metodes

Iemesli apgūt jaunas valodas

Apgūstot arvien jaunas valodas, Jūs veicināt smadzeņu darbību un paplašināt iespējas karjerā un personīgajā dzīvē. Piedāvājam valodu kursus dažādām prasībām. Valodas kursi ir Jūsu iespēja pierādīt sevi darba tirgū, kurā mūsdienās valodu zināšanām ir arvien lielāka nozīme, kā arī pierādīt pašiem sev, ka spējat sasniegt jaunas iespēju virsotnes.

Mūsdienīga pieeja valodu apguvei

Valodu kursos izmantojam jaunākās metodes valodu apguves jomā. Piedāvājam klātienes nodarbības apvienot ar Skype vai Zoom nodarbībām, lai nodrošinātu nepārtrauktu mācību procesu arī tad, ja esat ceļojumā, saspringtā darba sezonā vai citu iemeslu dēļ Jums tobrīd ērtāk kursu nodarbību apgūt ārpus valodas kursu telpām.

Elastīgums

Pielāgojam valodu kursus uzņēmuma darbinieku vai individuāla valodas apguvēja vēlmēm, vajadzībām un konkrētiem mērķiem. Lai ietaupītu Jūsu laiku un mācību procesu padarītu iespējami ērtāku, valodas pasniedzējs ierodas Jūsu uzņēmumā. Veidojam mazas grupas, kurās valodas apguve notiek pēc principa “mācāmies darot” (learning by doing), kas interaktīvā veidā iesaista grupas dalībniekus mācību procesā, būtiski uzlabojot mācību procesa dinamiku un kvalitāti. Jūs izvēlaties valodas nodarbību skaitu, vietu, laiku un regularitāti, kas Jūsu mācību procesu padarītu iespējami ērtāku.

Progress

Lai nodrošinātu rezultātu, mācību laikā veicam valodas zināšanu pilnveides pārbaudi, savukārt kursa beigās novērtējam katra valodas apguvēja lasīšanas, klausīšanās, runāšanas un rakstīšanas prasmi. Pēc sekmīgas valodas kursa pabeigšanas katrs students saņem sertifikātu.

Profesionāli pasniedzēji

Motivācija ir pirmais panākumu nosacījums. Zinoši pasniedzēji motivēs mācīties, un viņu vadībā būs vieglāk sasniegt vēlamo rezultātu. Valodu kursus vada pieredzējuši Latvijas un ārvalstu speciālisti, kuri ar savām zināšanām un mācību metodēm Jūs iedvesmos un mācību procesu padarīs par piedzīvojumu. Valodas kursu pasniedzēji nodrošina individuālu pieeju katram mācīties gribētājam un rada pārliecību, ka jebkuram ir pa spēkam apgūt jaunu valodu un pārvarēt izaicinājumus, ja mācību procesā ar tādiem jāsaskaras.

Sazinieties ar mums – atbildēsim uz jautājumiem!