Angļu valoda bērniem

Aizraujošā un efektīvā Wow!English metode

ANGĻU VALODA AR WOW!

Angļu valodas mācības bērniem no 3 līdz 12 gadiem ar Wow!English metodi

Wow!English ir efektīva mācību metode un materiāli, kas iedarbina bērnu emocionālo atmiņu, lai palīdzētu apgūstamos vārdus un teikumu struktūras atcerēties ātrāk un noturīgāk.

Wow!English nodarbības ir dinamiskas un bagātas ar īpaši izstrādātām spēlēm, krāsošanas, zīmēšanas un rakstīšanas uzdevumiem, kā arī videomateriāliem un dziesmām. Wow!English metode ir radīta, balstoties uz zināšanām par psiholingvistiku*.

Metodes autors ir brits Stīvs Votss (Steve Watts), kurš māca bērniem angļu valodu jau 20 gadus, saziņā izmantojot tikai angļu valodu, ķermeņa valodu, kustības, darbības, rotaļas un priekšmetus. Mācoties ar Wow! materiāliem, bērni apgūst angļu valodu ātri, nebaidās runāt un labprāt demonstrē savas zināšanas ģimenes ceļojumos vai tiekoties ar ārzemju draugiem.

Wow!English materiālus izstrādā Lielbritānijas uzņēmums “WattsEnglish Ltd.”, bet mūsu struktūrvienība “Wattsenglish Baltic” ir šīs metodes oficiālais pārstāvis Baltijas tirgū.

Noskatieties video un uzziniet vairāk par Wow!English metodi!

Kāpēc izvēlēties Wow!English nodarbības?

 • Aizraujošie un interaktīvie Wow! mācību materiāli garantē, ka katrs bērns, kurš izmanto šo metodi, iemācīsies runāt angļu valodā.
 • Mācoties ar Wow! metodi, bērni angļu valodu apgūst ar prieku, droši sarunājas svešvalodā un tiecas atkārtot to, ko dzird nodarbībās un video.
 • Bērnus piesaista un iedrošina Wow! angļu valodas pasaule – viņi klausās, atbild un runā.
 • Bērni veido emocionālu saikni ar videomateriālu galveno varoni un skolotāju Stīvu, kurš sarunājas ar bērniem tā, it kā atrastos telpā – aicina atkārtot vārdus un piedalīties kustībās, kā arī uzdod jautājumus un uzslavē.
 • Bērni iesaistās uz pieredzi balstītās mācībās, kuru laikā iedarbina emocionālo atmiņu.
 • Īsta cilvēka seja mācību materiālos nodrošina dabīgu saziņu angļu valodā.
 • Mācību video ar stāstiem un dziesmām iespējams piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, tādējādi vecāki var viegli noskaidrot, ko bērns jau ir apguvis angļu valodas nodarbībās, un turpināt mācības kopā mājās.

Ieguvumi skolotājiem, strādājot ar Wow!English metodi

 • Metodiskais atbalsts visa mācību gada garumā. Ja jums ir jautājumi vai vēlaties konsultāciju par Wow! metodes un materiālu izmantošanu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus savās nodarbībās, ar prieku palīdzēsim, izskaidrosim un kopīgi radīsim risinājumu.
 • Tiešsaistes mācības darbam ar Wow!English metodi un papildu mācību materiāli bez maksas.
 • Ērti lietojama skolotāja grāmata ar detalizētu stundu plānu katrai nodarbībai.
 • Spēļu banka. Tajā atradīsiet dažāda rakstura aktivitātes – gan ātras un kustīgas, gan mierīgas un sēdošas. Visas spēles ir īpaši radītas, lai būtu interesantas bērniem un veicinātu angļu valodas apguvi nepiespiestā veidā.
 • Vārdu kartes. Katrai mācību grāmatai komplektā ir atbilstošas attēlu kartes ar tēmas vārdiņiem visam gadam. Kartītes var izmantot dažādos veidos – gan kā norādīts skolotāja grāmatā, stundu plānā vai spēļu bankā, gan pēc paša skolotāja ieskatiem, izmantojot savu radošumu.
 • Aizraujošas un interesantas nodarbības. Bērni angļu valodas stundas gaidīs ar prieku un labprāt iesaistīsies spēlēs un uzdevumos.

Noskatieties video, kā notiek angļu valodas nodarbība ar Wow!English metodi bērnudārzā Čehijā!

Skolotāji! Izmēģiniet Wow!English metodi un nodarbību materiālus bez maksas un pārliecinieties par to iedarbību paši!

*Psiholingvistika – zinātne, kas pētī valodu mijiedarbību ar tās lietotāju. No psiholoģijas viedokļa psiholingvistika pēta bērnu valodas un domāšanas apgūšanas mehānismu. 

Vilija Pasukīte (Vilija Pasukyte), Lietuva
Bērniem ļoti patika kursi un nodarbības, jo tās bija ļoti dažādas, un audzēkņiem patika video ar Stīvu un Megiju. Es pamanīju, ka mums izdevās panākt ievērojamu progresu valodas apguvē. Man ienāca prātā, ka varbūt būtu lietderīgi izgatavot atmiņas kartītes bez vārdiem vecākajiem audzēkņiem, kuri apmeklē pamatskolu, jo viņi jau māk lasīt, un tad viņiem nebūtu jācenšas atcerēties vārdu.
Dana Šlicova (Dana Schlitzova), Itālija
Es pasniedzu angļu valodu, izmantojot Wow!Materials, Sardīnijā. Visi skolotājiem paredzētie materiāli ir tiešām fantastiski un viegli lietojami. Tie satur daudz vērtīgu padomu un norāžu. Bērniem ļoti patīk krāsainās darba grāmatas ar īstajiem Stīva un žagatas Megijas attēliem katrā lapā un viņiem tik ļoti patīk skatīties video stāstus un dziesmas! Es tiešām varu ieteikt Wow!Method metodi un tās maģiskos Wow!Materials visiem skolotājiem. Jūsu skolēni būs laimīgi un patiesi ieinteresēti angļu valodas apguvē. Wow!Method metodi var aprakstīt ar vien trim vārdiem: JAUTRI, VIEGLI un EFEKTĪVI!
Dižana Nikolova (Dijana Nikolova), Maķedonija
Katra nodarbība ir unikāla un atšķirīga, līdz ar to audzēkņi negarlaikojas, bet gan mācības ir kā izklaide, kas padara angļu valodas apguves procesu daudz efektīvāku un vieglāku. Bērni sāk pavisam spontāni un dabiski izmantot angļu valodu. Vecāki arī ir apmierināti, jo bērniem patīk Stīvs un Megija, un viņi ar lielu prieku apmeklē angļu valodas nodarbības. Viņi arī pamanīja strauju progresu, kopš to bērns sāka apmeklēt kursus. Wow!Materials mācību programma atbilst skolas mācību programmai. Wow! kursa rezultāts: laimīgi audzēkņi – laimīgi skolotāji un vēl laimīgāki vecāki.
Izmēģiniet Wow!English metodi un nodarbību materiālus bez maksas!

Iedarbīgi mācību materiāli visam mācību gadam

Bērni apgūst angļu valodu ar prieku, labprāt gaida nākamo nodarbību un droši sazinās svešvalodā, izmantojot apgūto vārdu krājumu un gramatiku.

Skolotāju bezmaksas mācības

Skolotāji mācības par Wow!English metodi notiek tiešsaistē. Mēs piedāvājam arī metodisko atbalstu visa gada garumā – skolotājiem vienmēr ir iespēja uzdot jautājumus par Wow! metodes izmantošanu nodarbībās.

Ilggadēja pieredze 27 pasaules valstīs

Stīvs un viņa draudzene žagata Megija iepazīstina bērnus ar angļu valodu jau 13 gadus – gan video formātā YouTube kanālā, gan valodas nodarbībās pirmsskolās un sākumskolās.

Wattsenglish Baltijā un pasaulē

Esam oficiālais Lielbritānijas uzņēmuma “WattsEnglish Ltd.” pārstāvis Baltijas tirgū. Tā ir akreditēta skola, kura specializējas angļu valodas mācīšanā bērniem un unikālu mācību materiālu izstrādē. Mūsu mācību grāmatas un metode bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem (Wow! sērija) ir vienīgie interaktīvie mācību materiāli, kuros parādās īsta cilvēka seja, lai piesaistītu un motivētu bērnus mācīties angļu valodu. Šie materiāli ir pieejami visā pasaulē kopā ar specializētu tiešsaistes mācību kursu skolotājiem, un tos var izmantot jebkurš sertificēts skolotājs vai izglītības iestāde.

Sazinieties ar mums – atbildēsim uz jautājumiem!