Valodu skola

Valodas rada iespējas

Valodu skola

Valodas rada iespējas, sniedz pārliecību un palīdz sasniegt vairāk. Papildiniet valodu zināšanas kopā ar mūsu valodas skolas “Valodu Kursi Tev” aizrautīgajiem, zinošajiem un pieredzējušajiem speciālistiem!

 

Valodu skola “Valodu Kursi Tev” piedāvā daudzveidīgus valodu pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, tostarp:

  • individuālās nodarbības;
  • meistarklases;
  • intensīvos kursus;
  • profesionālu atbalstu un palīdzību personāla atlasē (svešvalodu zināšanu pārbaudi);
  • angļu valodas nodarbības bērniem ar aizraujošo “Wow!English” metodi;
  • latviešu valodas kursus ārzemniekiem.

Vēlme mācīties apvienojumā ar pasniedzējiem piemītošo izdomu un zināšanām, rada pozitīvu pieredzi un pārliecību, ka valodu mācības var būt prieka pilns un interesants process. Mūsu valodu skolas pasniedzēji nodrošina individuālu pieeju katram mācīties gribētājam un palīdz sasniegt valodu apguvē izvirzītos mērķus.

 

Uzziniet vairāk par valodu skolas “Valodu Kursi Tev” piedāvājumu jau šodien, rakstot uz skola@tulkot.lv! Aktuālajai informācijai un piedāvājumiem varat sekot līdzi arī Facebook lapā “Tulkot.lv”.

Amie export - Tulkot.lv atsauksmes
Ieva Jonsone, AMIE EXPORT
Krievu valodas kursi individuālajā režijā bija vislabākā izvēle, un to spēja nodrošināt “Valodu kursi Tev”. Ļoti pretimnākoša, iejūtīga pasniedzēja un lieliska organizatoriskā puse. Ja cilvēks var iemācīties pusgadā pielietot valodu, sarunāties un saprast tās priekšrocības, tad rezultāts ir pozitīvs. Noteiktu rekomendēju un iesaku “Valodas kursus Tev”!
Valodu kursi tev - Tulkot.lv
Ramona Koroļova
Apmeklējot meistarklašu ciklu “Kā izmantot radošās rakstniecības pamatprincipus digitālajā vidē”, koncentrētā veidā ieguvu praktisku un aktuālu informāciju tam, kā savā ikdienas darbā uzlabot komunikāciju sociālo mediju administrēšanā, kā arī attīstīt radošo domāšanu.
Valodu kursi tev - Tulkot.lv
Tarja Jolma
I had the luck of finding a weekend course for beginners in Latvian language here, meetings once a week. The school was easy to reach by public transport, since it was very close to the National Library, which is also a good landmark and a very well connected location. Our group was very nice, small and motivated, and our teacher made us speak a lot. She was encouraging and inspiring and had a clear plan how to guide us forward systematically using our coursebook and supplementary material. There's a lot to learn in the Latvian grammar just to get started, but I felt that it was presented in digestible amounts at a time with clear explanations and useful practice, and I'm sure more would have been given if we had asked for it. I'm very happy to have found this Latvian course.
Noskaidrojiet savu angļu valodas zināšanu līmeni!

Pieejami visā pasaulē

Veicam darbus arī attālināti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas valodu pakalpojumu un projektu vadībā. Lai īstenotu pasūtījumu, Jums nav jāatrodas Latvijā vai jāierodas klātienē pie mums birojā.

Ilggadēja pieredze

Vairāk nekā 10 gadu pieredze valodu pakalpojumu jomā. Esam ieguvuši zināšanas un prasmes starptautiskā vidē, strādājot ne tikai ar lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Visi valodu pakalpojumi vienuviet

Piedāvājam plašu valodu pakalpojumu klāstu: no tulkojumiem un korektūras līdz maketēšanai un valodu kursiem. Ar prieku izpildām arī liela apjoma valodu pasūtījumus.

Sazinieties ar mums – atbildēsim uz jautājumiem!