Priekšrocības

Kāpēc sadarboties tieši ar mums?

PRIEKŠROCĪBAS, KURAS NOVĒRTĒ MŪSU KLIENTI

Kvalitatīvi valodu pakalpojum

Nodrošinām rūpīgi un kvalitatīvi veiktus pakalpojumus. Vajadzības gadījumā darbam piesaistām redaktoru un korektoru. Strādājam atbilstoši ISO 9001 un 17100 standartu prasībām.

Zinoši speciālisti

Sadarbojamies ar vairāk nekā 2900 pārbaudītiem un zinošiem valodu speciālistiem visā pasaulē. Viņi pārzina ne tikai attiecīgās valodas, bet arī nozares.

Pieejami visā pasaulē

Veicam darbus arī attālināti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas valodu pakalpojumu un projektu vadībā. Lai īstenotu pasūtījumu, Jums nav jāatrodas Latvijā vai jāierodas klātienē pie mums birojā.

Izdevīgas cenas

Piedāvājam konkurētspējīgas cenas. Pakalpojumiem nav uzcenojuma par nozaru tekstu sarežģītību vai nozares specifiku tulkošanu. Lielākiem pasūtījumiem piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu.

Ilggadēja pieredze

Vairāk nekā 10 gadu pieredze valodu pakalpojumu jomā. Esam ieguvuši zināšanas un prasmes starptautiskā vidē, strādājot ne tikai ar lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Visi valodu pakalpojumi vienuviet

Piedāvājam plašu valodu pakalpojumu klāstu: no tulkojumiem un korektūras līdz maketēšanai un valodu kursiem. Ar prieku izpildām arī liela apjoma valodu pasūtījumus.

Ātra darbu izpilde

Saprotam klientu vajadzības iekļauties termiņos, tāpēc par savu prioritāti uzskatām izpildīt darbus pēc iespējas ātrāk, saglabājot pakalpojuma kvalitāti.

Laipna klientu apkalpošana

Mūsu uzņēmuma pārstāvji ar prieku pastāstīs par pakalpojumiem, to atšķirībām un ieteiks vislabāko un piemērotāko tieši Jums.

Uzklausām ieteikumus

Esam atvērti saziņai! Labprāt uzklausām Jūsu ieteikumus, atsauksmes un komentārus un ieviešam uzlabojumus, lai klienti vienmēr būtu apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un apkalpošanu.

Noskaidrojiet pakalpojuma izmaksas ātri un ērti. Sazinieties jau šodien!