Jaunumi

Tulkot.lv piedalās izstādē un konferencē “RIGA COMM”

17.10.2019

Pagājušās darba nedēļas izskaņā, no 10. līdz 11. oktobrim, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā norisinājās Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM”, kurā piedalījās arī “Tulkot.lv” komanda.

 

“Tulkot.lv” stends bija atrodams Smart HR kvartālā, un apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās ar valodu saistītās aktivitātēs, kā arī pārbaudīt savas latviešu valodas gramatikas zināšanas.

 

Mūsu stenda apmeklētājiem bija unikāla iespēja saņemt īpaši draudzīgu atlaidi pirmajam tulkojumam, kā arī iegūt pārsteiguma balvas par labiem rezultātiem “Tulkot.lv” organizētajās valodas pārbaudes spēlēs.

 

 

Spēļu laikā apmeklētāji uzzināja vairāk par pareizu īpašības vārdu lietojumu, kā arī novērtēja savu īpašības vārdu krājumu. Izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem bija iespēja ar interaktīva uzdevuma palīdzību noskaidrot savas vispārējās latviešu valodas zināšanas.

 

Tāpat jebkuram interesentam tika piedāvāta detalizēta informācija par mūsu valodu skolu piedāvājumu “Valodu kursi Tev”, kā arī, izklāstīts par individualizēto pieeju dažādu veidu tulkojumiem no “Tulkot.lv”.

 

 

Mūsu komanda saka lielu paldies visiem, kas apmeklēja “Tulkot.lv” stendu, un ceram, ka iegūtās zināšanas noderēs valodas pilnveidošanai. Uz tikšanos nākamajā pasākumā!