Angļu valoda

Fakti un vēsture

Angļu valoda ir viena no visizplatītākajām valodām pasaulē. Kā viens no galvenajiem iemesliem tam ir britu kolonizācija no 15. līdz 17. gs., kad Anglija kontrolēja teritorijas Eiropā, Ziemeļamerikā, Āfrikā, Austrālijā un Indijā. Mūsdienās angļu valodu lieto tik plaši, ka tā kļuvusi par sava veida Lingua Franca jeb atšķirīgu valodu lietotāju regulāri izmantotu kopīgu saziņas valodu. Piemēram, tā ir oficiālā saziņas valoda gaisa satiksmē, tas ir iemesls, kāpēc piloti vienmēr ar pasažieriem sasveicinās angliski. Angļu valoda ir viena no visvairāk lietotajām valodām pasaulē – to izmanto aptuveni 1,5 miljardi cilvēku.

 

Valodu pakalpojumi

„Tulkot.lv” tulki ir sava amata profesionāļi un iztulkos vajadzīgo tekstu uz vai no angļu valodas jebkurā Jums vēlamajā nozarē. Piedāvājam teksta rediģēšanu vai korektūru 95+ valodās, lai vēlamais teksts būtu gramatiski pareizs un tiktu ievērots valodas lietojums.

 

Valodu skola

Lai pilnveidotu savas profesionālās zināšanas, kā arī paplašinātu redzesloku, „Tulkot.lv” Valodu skola piedāvā angļu valodas kursus dažādiem zināšanu līmeņiem.

 

  • Angļu valoda uzņēmumiem
  • Angļu valoda grupās
  • Individuālās angļu valodas nodarbības

 

Angļu valodas tests

Lai pārbaudītu savu angļu valodas zināšanu līmeni, piedāvājam aizpildīt bezmaksas angļu valodas testu, lai izvēlētos sev piemērotākās valodu nodarbības. Tests pieejams šeit.

 

Populārākie valodu pāri ar angļu valodu:

Latviešu-angļu; angļu-latviešu; lietuviešu-angļu; angļu-lietuviešu; krievu-angļu; angļu-krievu; igauņu-angļu; angļu-igauņu; poļu-angļu; angļu-poļu; čehu-angļu; angļu-čehu; vācu-angļu; angļu-vācu; ukraiņu-angļu; angļu-ukraiņu; spāņu-angļu; angļu-spāņu; franču-angļu; angļu-franču; dāņu-angļu; angļu-dāņu; somu-angļu; angļu-somu; zviedru-angļu; angļu-zviedru; norvēģu-angļu; angļu-norvēģu; itāļu-angļu; angļu-itāļu.

 

Citas pieprasītas valodu kombinācijas:

latviešu-krievu; krievu-latviešu; latviešu-vācu; vācu-latviešu; latviešu-lietuviešu; lietuviešu-latviešu; latviešu-igauņu; igauņu-latviešu; latviešu-franču; franču-latviešu; latviešu-spāņu; spāņu-latviešu; latviešu-latīņu; latīņu-latviešu; latgaļu-latviešu; latviešu-latgaļu; latviešu-dāņu; dāņu-latviešu; latviešu-zviedru; zviedru-latviešu; latviešu-somu; somu-latviešu; latviešu-poļu; poļu-latviešu; latviešu-čehu; čehu-latviešu; krievu-lietuviešu; lietuviešu-krievu; krievu-vācu; vācu-krievu; spāņu-franču; franču-spāņu; poļu-krievu; krievu-poļu u. c.