Jaunumi

Tulkot.lv aicina piedalīties Ziemassvētku kartīšu zīmējumu konkursā

19.11.2020

Tuvojas gada skaistākais laiks – Ziemassvētki, un Tulkot.lv rūķi jau gatavo dāvanas saviem sadarbības partneriem. Taču šogad esam nolēmuši, ka Ziemassvētku apsveikuma kartīti, kuru sūtīsim sadarbības partneriem, vēlamies īpašu – bērnu bagātās iztēles radītu.

 

Aicinām bērnus no 5 līdz 10 gadu vecumam uzzīmēt Ziemassvētku apsveikuma kartīti, nofotografēt to un ievietot mūsu Facebook konkursa ieraksta komentāru sadaļā-https://bit.ly/2HjXch0. Zīmējumam jābūt vertikālā formātā uz vienas A4 lapas puses (lapu locīt nevajag). Tēma: “Mans Ziemassvētku sapnis”.

 

Zīmējuma oriģināls jāsaglabā līdz pat konkursa beigām, jo vienu no zīmējumiem uzņēmuma darbinieki izvēlēsies kā Tulkot.lv apsveikuma kartīšu dizainu. Tās savā īpašumā iegūs arī zīmējuma autors, lai apsveiktu savus mīļos Ziemassvētkos.

 

*Konkursa dalībnieku vecāki piekrīt, ka uzvaras gadījumā bērna zīmējums, vārds un vecums tiek atspoguļots uz Ziemassvētku kartītes un izsūtīts sadarbības partneriem, kā arī publicēts Tulkot.lv sociālajos tīklos.

 

Konkursa norises laiks: no 19. novembra līdz 30. novembrim.

Lai radoša zīmēšana!