Spāņu valoda

Vēsture

Spāņu valoda, dēvēta arī par kastīliešu valodu, pieder pie indoeiropiešu valodu saimes un romāņu valodas grupas. Tā ir dzimtā valoda gandrīz 400 miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tā cēlusies Kastīlijas reģionā Spānijā. Spāņu valoda, tāpat kā citas romāņu valodas, attīstījusies no latīņu valodas, un tās pirmsākumi atrodami 218. gadā pirms Kristus. 16. gadsimtā, sākoties Amerikas kolonizācijai, spāņu valoda izplatījās visā Amerikas teritorijā. Mūsdienās spāņu valoda ir oficiālā valsts valoda 21 valstī. Interesants fakts: valodu eksperti uzskata, ka nepieciešamas 24 nedēļas, lai iemācītos runāt nevainojamā spāņu valodā.

 

Valodu pakalpojumi

Piedāvājam kvalitatīvu tulkošanu spāņu valodā, kā arī otrādi. Tulkošanu veic profesionāli tulkotāji, redaktori un korektori, tādējādi garantējam visprecīzāko tulkošanu. Piemeklēsim risinājumu nestandarta situācijās un nodrošināsim viskvalitatīvāko valodas pakalpojumu.

 

Sazinieties ar mums jau šodien un uzziniet precīzas tulkojamā teksta izmaksas, rakstot uz e-pastu: info@tulkot.lv vai zvanot pa tālruni +371 27870889!

 

Valodu skola

Ja esat apņēmies iemācīties spāņu valodu, “Tulkot.lv” valodu skola ir īstā vieta, kur to darīt! Novērtēsim jau iepriekš iegūtās zināšanas, piemeklēsim individuālu mācību metodi un pasniedzēju, kā arī vienosimies par grafiku. Piedāvājumā:

  • spāņu valoda uzņēmumiem
  • spāņu valoda grupās
  • Individuālās spāņu valodas nodarbības

 

Sazinieties ar mums un noskaidrojiet tuvāko spāņu valodas kursu datumus, kā arī uzziniet par īpašiem “agro cīruļu” cenu piedāvājumiem!

 

Populārākie valodu pāri ar spāņu valodu:

latviešu-spāņu; spāņu-latviešu; lietuviešu-spāņu; spāņu-lietuviešu; angļu-spāņu; spāņu-angļu; igauņu-spāņu; spāņu-igauņu; poļu-spāņu; spāņu-poļu; čehu-spāņu; spāņu-čehu; krievu-spāņu; spāņu-krievu; ukraiņu-spāņu; spāņu-ukraiņu; somu-spāņu; spāņu-somu; franču-spāņu; spāņu-franču; dāņu-spāņu; spāņu-dāņu; spāņu-vācu; vācu-spāņu; zviedru-spāņu; spāņu-zviedru; norvēģu-spāņu; spāņu-norvēģu; itāļu-spāņu; spāņu-itāļu.

 

Citas pieprasītas valodu kombinācijas:

latviešu-krievu; krievu-latviešu; latviešu-vācu; vācu-latviešu; latviešu-lietuviešu; lietuviešu-latviešu; latviešu-igauņu; igauņu-latviešu; latviešu-franču; franču-latviešu; latviešu-spāņu; spāņu-latviešu; latviešu-latīņu; latīņu-latviešu; latgaļu-latviešu; latviešu-latgaļu; latviešu-dāņu; dāņu-latviešu; latviešu-zviedru; zviedru-latviešu; latviešu-poļu; poļu-latviešu; latviešu-čehu; čehu-latviešu; krievu-lietuviešu; lietuviešu-krievu; krievu-vācu; vācu-krievu; spāņu-franču; franču-spāņu; poļu-krievu; krievu-poļu u. c.