Somu valoda

Vēsture

Somu valoda pieder pie Urālu valodu saimes, un tajā runā lielākā daļa Somijas iedzīvotāju, kā arī etniskās grupas ārpus Somijas. Tā attīstījās no protosomu valodas pēc tam, kad sāmu valoda tika atdalīta no tās – ap 1500.–1000. gadu pirms Kristus. Somu valoda kopā ar zviedru valodu ir oficiālās valodas Somijā. Angļu mēles runātājiem tā ir viena no visgrūtāk apgūstamajām valodām. Vecākais zināmais rakstiskās somu valodas teksts ir iegravēts uz bērza tāss un visticamāk radīts ap 1200. gada vidu; valodnieki uzskata, ka tie ir buramvārdi.

 

Valodu pakalpojumi

“Tulkot.lv” piedāvā profesionālu rakstisko un mutisko tulkošanu somu valodā ar dažādu nozaru specifiku. Pēc pieprasījuma pievienojam arī notariālo vai biroja apliecinājumu. Katru tulkošanas projektu koordinē pieredzējis projektu vadītājs, kas nodrošina vislabāko pakalpojuma norisi un izpildi.

 

Sazinieties ar mums jau šodien un uzziniet precīzas tulkojuma izmaksas: info@tulkot.lv vai zvanot pa tālruni +371 27870889!

 

Valodu skola

“Tulkot.lv” valodu skola piedāvā apgūt somu valodu dažādās nozarēs un ar dažādiem priekšzināšanu līmeņiem. Piedāvājumā:

  • somu valoda uzņēmumiem
  • somu valoda grupās
  • individuālās somu valodas nodarbības

 

Vēlaties uzzināt tuvākos datumus somu valodas kursiem? Sazinieties ar mums!

 

Populārākie valodu pāri ar somu valodu:

latviešu-somu; somu-latviešu; lietuviešu-somu; somu-lietuviešu; angļu-somu; somu-angļu; igauņu-somu; somu-igauņu; poļu-somu; somu-poļu; čehu-somu; somu-čehu; krievu-somu; somu-krievu; ukraiņu-somu; somu-ukraiņu; spāņu-somu; somu-spāņu; franču-somu; somu-franču; dāņu-somu; somu-dāņu; somu-vācu; vācu-somu; zviedru-somu; somu-zviedru; norvēģu-somu; somu-norvēģu; itāļu-somu; somu-itāļu.

 

Citas pieprasītas valodu kombinācijas:

latviešu-krievu; krievu-latviešu; latviešu-vācu; vācu-latviešu; latviešu-lietuviešu; lietuviešu-latviešu; latviešu-igauņu; igauņu-latviešu; latviešu-franču; franču-latviešu; latviešu-spāņu; spāņu-latviešu; latviešu-latīņu; latīņu-latviešu; latgaļu-latviešu; latviešu-latgaļu; latviešu-dāņu; dāņu-latviešu; latviešu-zviedru; zviedru-latviešu; latviešu-poļu; poļu-latviešu; latviešu-čehu; čehu-latviešu; krievu-lietuviešu; lietuviešu-krievu; krievu-vācu; vācu-krievu; spāņu-franču; franču-spāņu; poļu-krievu; krievu-poļu u. c.