Latviešu valoda

Vēsture

Latviešu valoda pieder pie indoeiropiešu valodu saimes, un tās saknes sniedzas pat sanskritā. Kopā ar lietuviešu valodu tā veido baltu valodu grupu un ir viena no senākajām valodām Eiropā. Latviešu valodā runā aptuveni 1,7 miljoni cilvēku visā pasaulē. Latviešu rakstu valodas pirmsākumi meklējami 16. gadsimtā, kad tika izdotas pirmās grāmatas latviešu valodā. Tās bija baznīcu dziesmu grāmatas un katehismi. Mūsdienās latviešu valodā vērojami dažādi aizguvumi no vācu, krievu un angļu valodas, kas skaidrojams ar šo valodu vēsturisko ietekmi, taču angļu valodas aizguvumu skaits pieaudzis tieši pēc neatkarības atjaunošanas.

 

Valodu pakalpojumi

“Tulkot.lv” būs Jūsu palīgs situācijā, kad vajadzīgs atstāt profesionālu iespaidu. Izvēloties latviešu valodas korektūru, Jūs radīsiet pozitīvu profesionālo tēlu, mēs izlabosim gramatikas un stila kļūdas, kā arī pārbaudīsim izteicienus un lietotos terminus.

 

Sazinieties ar mums jau šodien un uzziniet precīzas teksta korektūras izmaksas: info@tulkot.lv vai zvanot pa tālruni +371 27870889!

 

Valodu skola

“Tulkot.lv” valodu skola piedāvā apgūt latviešu valodu dažādās nozarēs un ar dažādiem priekšzināšanu līmeņiem. Piedāvājumā:

  • latviešu valodas intensīvie kursi
  • individuālās latviešu valodas nodarbības

 

Vēlaties uzzināt tuvākos datumus latviešu valodas kursiem? Sazinieties ar mums: info@tulkot.lv vai zvanot pa tālruni +371 27870889!

 

Populārākie valodu pāri ar latviešu valodu:

latviešu-krievu; krievu-latviešu; lietuviešu-latviešu; latviešu-lietuviešu; angļu-latviešu; latviešu-angļu; igauņu-latviešu; latviešu-igauņu; poļu-latviešu; latviešu-poļu; čehu-latviešu; latviešu-čehu; vācu-latviešu; latviešu-vācu; ukraiņu-latviešu; latviešu-ukraiņu; spāņu-latviešu; latviešu-spāņu; franču-latviešu; latviešu-franču; dāņu-latviešu; latviešu-dāņu; somu-latviešu; latviešu-somu; zviedru-latviešu; latviešu-zviedru; norvēģu-latviešu; latviešu-norvēģu; itāļu-latviešu; latviešu-itāļu.

 

Citas pieprasītas valodu kombinācijas:

krievu-lietuviešu; lietuviešu-krievu; krievu-vācu; vācu-krievu; spāņu-franču; franču-spāņu; poļu-krievu; krievu-poļu; angļu-krievu; krievu-angļu; angļu-vācu; vācu-angļu; vācu-portugāļu; portugāļu-vācu; krievu-igauņu; igauņu-krievu; igauņu-lietuviešu; lietuviešu-igauņu; angļu-ivrita; ivrita-angļu u. c.