Baltkrievu valoda

Vēsture

Baltkrievu valoda pieder pie austrumslāvu valodu saimes un vēsturiski attīstījusies no rutēņu valodas. Baltkrievijā tā kopā ar krievu valodu ir oficiālā valsts valoda, taču savu oficiālo valsts statusu ieguvusi tikai 1918. gadā. Baltkrievu valoda ir aizsargājama un iekļauta UNESCO sarakstā. Visā pasaulē tikai 4 miljoni cilvēku pārvalda šo valodu. Baltkrievu valoda mutvārdos ir ļoti līdzīga ukraiņu valodai, taču rakstu valodā ir ievērojamas atšķirības. Senāk rakstu valodā tika izmantots latīņu alfabēts, taču vēlāk tas aizstāts ar kirilicu.

 

Valodu pakalpojumi

Ja nepieciešama tulkošana baltkrievu valodā, “Tulkot.lv” ir īstais palīgs! Nodrošināsim kvalitatīvu tulkošanu, ko veicis tulks, kura dzimtā valoda ir baltkrievu. Pēc nepieciešamības pievienosim biroja vai notāra apliecinājumu.

 

Vēlaties noskaidrot, cik izmaksās tulkošana? Sazinieties ar mums jau šodien, mēs piedāvāsim labāko risinājumu un cenu!

 

Valodu skola

Piedāvājam iemācīties baltkrievu valodu Jums ērtākajā laikā un vietā. Sadarbojamies tikai ar kvalificētiem pasniedzējiem, kuri piemeklēs Jums atbilstošu mācību metodi. Piedāvājumā:

  • baltkrievu valoda uzņēmumiem
  • baltkrievu valoda grupās
  • individuālās baltkrievu valodas nodarbības

 

Vēlaties uzzināt tuvākos datumus baltkrievu valodas kursiem? Sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: info@tulkot.lv vai zvanot pa tālruni +371 27870889!

 

Populārākie valodu pāri ar baltkrievu valodu:

baltkrievu-krievu; krievu-baltkrievu; lietuviešu-baltkrievu; baltkrievu-lietuviešu; angļu-baltkrievu; baltkrievu-angļu; igauņu-baltkrievu; baltkrievu-igauņu; poļu-baltkrievu; baltkrievu-poļu; čehu-baltkrievu; baltkrievu-čehu; vācu-baltkrievu; baltkrievu-vācu; ukraiņu-baltkrievu; baltkrievu-ukraiņu; spāņu-baltkrievu; baltkrievu-spāņu; franču-baltkrievu; baltkrievu-franču; dāņu-baltkrievu; baltkrievu-dāņu; somu-baltkrievu; baltkrievu-somu; zviedru-baltkrievu; baltkrievu-zviedru; norvēģu-baltkrievu; baltkrievu-norvēģu; itāļu-baltkrievu; baltkrievu-itāļu.

 

Citas pieprasītas valodu kombinācijas:

krievu-lietuviešu; lietuviešu-krievu; krievu-vācu; vācu-krievu; spāņu-franču; franču-spāņu; poļu-krievu; krievu-poļu; angļu-krievu; krievu-angļu; angļu-vācu; vācu-angļu; vācu-portugāļu; portugāļu-vācu; krievu-igauņu; igauņu-krievu; igauņu-lietuviešu; lietuviešu-igauņu; angļu-ivrita; ivrita-angļu u. c.