Atsauksmes

Ko par sadarbību saka mūsu klienti

NOVĒRTĒJAM KOPĪGI PAVEIKTO

Paldies visiem klientiem par sadarbību un kopā īstenotajiem projektiem! Esam pateicīgi par iedrošinājuma vārdiem un atzinību, kā arī ieteikumiem un pieredzes stāstiem. Jūsu viedoklis motivē mūs turpināt nodrošināt vislabākās kvalitātes valodu pakalpojumus un uzņemties daudzveidīgus un radošus projektus

“Jurists ABC” - Tulkot.lv atsauksmes
“Jurists ABC”
Ļoti apmierina sadarbība ar Tulkot.lv, komunikācija ir zibenīga. Ļoti patīk darbu izpildes ātrums – ja ir palūgts, lai darbu izpilda dienas laikā, dažkārt nosūtīto materiālu atsūta jau dienas vidū. Patīk, ka uzdotos darbus piedāvā tulkot BASIC un PRO variantos. Izvērtējot, kādai vajadzībai tulkojums nepieciešams, ir iespēja mazliet ietaupīt. Pat īsti nav ko kritizēt, jo visu dara ātri, kvalitatīvi un draudzīgi. Tā arī turpināt! Noteikti pie iespējas rekomendēšu vērsties tieši pie Tulkot.lv! Esat labākie!
Action Global Communications - Tulkot.lv atsauksmes
ACTION GLOBAL COMMUNICATIONS
Ņemot vērā mediju pārklājumu un klientu atsauksmes, ļoti kvalitatīvi tulkojumi krievu valodā. Esam saņēmuši arī atsauksmes no klientiem, kuriem krievu valoda pašiem ir dzimtā un kuri sadarbojušies ar daudz un dažādiem tulkiem, ka šie tulkojumi ir bijuši vislabākie. Projektu direktore Laura Roze ir vienmēr ļoti laipna un pretimnākoša, allaž prieks sazināties. Tāpat prieks, ka tulki iedziļinās tekstos pēc būtības un dažkārt pievieno komentārus par specifisku valodas lietojumu, kas var palīdzēt uzlabot teksta kopējo kvalitāti.
“Kvites” - Tulkot.lv atsauksmes
“Kvites”
Tas, kas pārsteidz visvairāk, ir operativitāte un komunikācijas kvalitāte, ātrums. Nereti bijušas situācijas, kad tulkojums nepieciešams tūlīt un uzreiz, un Tulkot.lv speciālisti to noorganizē maksimāli ātrākajā laikā, kā bija piemēram, mūsu gadījumā, jau pēc divām stundām. Uzteicama ir tulkojumus kvalitāte, jo esam saskārušies ar ļoti neprofesionāliem tulkojumiem, ar ko Tulkot.lv gadījumā nav bijušas problēmas. Tā turpināt. 🙂
“oligrāfijas aģentūra - Tulkot.lv atsauksmes
Poligrāfijas Aģentūra
Ir lieliski, ja ir “savējie” tulkotāji un mums tādi ir Tulkot.lv. Savējie vienmēr atrod iespējas un risinājumus, lai cik saspringti būtu termiņi vai cik komplicēts ir uzdevums. Risinājumi ir vienmēr, un novēlu ikvienam atrast savu uzticamo tulkotāju! Ja par to vēl domājat, varu ieteikt – Tulkot.lv!
Amie export - Tulkot.lv atsauksmes
AMIE EXPORT
Krievu valodas kursi individuālajā režijā bija vislabākā izvēle, un to spēja nodrošināt “Valodu kursi Tev”. Ļoti pretimnākoša, iejūtīga pasniedzēja un lieliska organizatoriskā puse. Ja cilvēks var iemācīties pusgadā pielietot valodu, sarunāties un saprast tās priekšrocības, tad rezultāts ir pozitīvs. Noteiktu rekomendēju un iesaku “Valodas kursus Tev”!
SIA Rolling - Tulkot.lv atsauksmes
SIA ROLLING
Vienmēr esam apmierināti, ka tulkojumi tiek atsūtīti ļoti laicīgi un ir korekti. Ja nepieciešams tulkojums pēc iespējas ātrāk, tas tiek atsūtīts tajā pašā dienā. Viss notiek ļoti operatīvi, kas mums ir ļoti svarīgi. Kopumā esam ļoti apmierināti ar sadarbību līdz šim, un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!
Later LTD - Tulkot.lv atsauksmes
Later LTD
Lieliska sadarbība un iedziļināšanās tekstos, kas tiek tulkoti, izmantojot attiecīgās valodas izteicienus.
SIA Dzintaru koncertzāle - Tulkot.lv atsauksme
SIA Dzintaru koncertzāle
Sadarbība ir ļoti veiksmīga un patīkama, darbi vienmēr tiek paveikti ļoti operatīvi. Paldies par to!
Telia Latvija, SIA - Tulkot.lv atsauksmes
Telia Latvija, SIA
Paldies Tulkot.lv komandai par kvalitāti un operatīvo rīcību dažādos mums svarīgos un steidzamos tulkošanas projektos!
ZAB NOVIUS - Tulkot.lv atsauksme
ZAB NOVIUS
Perfekta sadarbība laika un tulkojuma izpildes ziņā, ļoti kvalitatīvs darbs ar patīkamiem izcenojumiem.
A/S "Dinamo Rīga" - Tulkot.lv atsauksme
A/S "Dinamo Rīga"
Viss ir lieliski, sadarbību turpinām!
CSDD - Tulkot.lv atsauksmes
CSDD
Viss bijis ļoti operatīvi un pozitīvi. Nav pat ko piebilst sistēmas uzlabošanai.
Tamberga & Partneri - Tulkot.lv atsauksmes
TAMBERGA & PARTNERI
Paldies par sadarbību!
ZAB Voroncovs - Tulkot.lv atsauksmes
ZAB Voroncovs
Ļoti pretimnākoša attieksme, vienmēr visu var sarunāt un vienoties.
Papyrus - Tulkot.lv atsauksmes
Papyrus
Ļoti profesionāli, atsaucīgi un ātri projektu vadītāji.
“FleetComplete” - Tulkot.lv atsauksmes
"FleetComplete"
Kopš sadarbojamies ar Tulkot.lv, uzticam Tulkot.lv tulkot pilnīgi visu, sākot ar nelieliem reklāmas materiāliem un rakstiem mājaslapai, beidzot ar vērienīgāko projektu – pašu mājaslapu. Sadarbība notiek ļoti raiti, profesionāli un pozitīvi.
SIA VELVE - Tulkot.lv atsauksmes
SIA VELVE
Kopumā sadarbība apmierina. Viss notiek atri un operatīvi.
Amrita Water Europe - Tulkot.lv atsauksmes
Amrita Water Europe
Pēc e-pasta nosūtīšanas, piedāvājumu vienmēr saņemam ļoti ātri. Darbs tiek koordinēts ļoti rūpīgi un vienmēr laikā. Individuāla pieeja un pretimnākoši darbinieki. Lielisks serviss!
Valodu kursi tev - Tulkot.lv
Ramona Koroļova
Apmeklējot meistarklašu ciklu “Kā izmantot radošās rakstniecības pamatprincipus digitālajā vidē”, koncentrētā veidā ieguvu praktisku un aktuālu informāciju tam, kā savā ikdienas darbā uzlabot komunikāciju sociālo mediju administrēšanā, kā arī attīstīt radošo domāšanu. Liela vērtība bija praktiskajām nodarbību fokusam, kurā dažādi uzdevumi ļāva uzreiz nostiprināt jauniegūtas zināšanas.
Valodu kursi tev - Tulkot.lv
Tarja Jolma
I had the luck of finding a weekend course for beginners in Latvian language here, meetings once a week. The school was easy to reach by public transport, since it was very close to the National Library, which is also a good landmark and a very well connected location. Our group was very nice, small and motivated, and our teacher made us speak a lot. She was encouraging and inspiring and had a clear plan how to guide us forward systematically using our coursebook and supplementary material. There's a lot to learn in the Latvian grammar just to get started, but I felt that it was presented in digestible amounts at a time with clear explanations and useful practice, and I'm sure more would have been given if we had asked for it. I'm very happy to have found this Latvian course