Jaunumi

Tulkot.lv aicina piedalīties Ziemassvētku kartīšu zīmējumu konkursā

21.11.2021

Straujiem soļiem tuvojas gada skaistākie svētki – Ziemassvētki. Tas ir dāvināšanas laiks, un tāpēc Tulkot.lv jau sāk rosīties un gatavoties šim skaistajam dāvināšanas laikam, lai sniegtu prieku saviem sadarbības partneriem.

 

Turpinot jau pagājušajā gadā iesākto tradīciju, arī šogad gribam īpašu uzņēmuma Ziemassvētku apsveikuma kartīti, kura būtu bērna iztēles radīta.

 

Aicinām bērnus no 5 līdz 10 gadu vecumam uzzīmēt Ziemassvētku apsveikuma kartīti, nofotografēt to un ievietot mūsu Tulkot.lv Facebook kontā pie konkursa ieraksta komentāru sadaļā. Zīmējumam jābūt vertikālā formātā uz vienas A4 lapas puses (lapu locīt nevajag). Tēma: “Ziemassvētku brīnums”.

 

Vienu no zīmējumiem uzņēmuma darbinieki izvēlēsies kā Tulkot.lv apsveikuma kartīšu dizainu, tāpēc zīmējuma oriģinālu noteikti jāsaglabā līdz pat konkursa beigām.

Un labākais ir tas, ka zīmējuma autors arī iegūs savā īpašumā kartītes, lai varētu apsveikt savus mīļos Ziemassvētkos.

 

*Konkursa dalībnieku vecāki piekrīt, ka uzvaras gadījumā bērna zīmējums, vārds un vecums tiek atspoguļots uz Ziemassvētku kartītes un izsūtīts sadarbības partneriem, kā arī publicēts Tulkot.lv sociālajos tīklos.

 

Konkursa norises laiks: no 22. novembra līdz 30. novembrim.

 

Lai radoša un jautra zīmēšana!